Suite Aconchegante Com Garagem
Suite Aconchegante Com Garagem er et komfortabelt sted for at bo i Hortolândia.
Det ligger 2 km fra igreja evangelica mensageiros da paz og 4 km fra Environmental Park Chico Mendes.
Til spisning kan gæsterne vælge mellem Lanchonete E Pizzaria Vi Nostre og Papa Lanches.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Gratis toiletartikler
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Suite Aconchegante Com Garagem hotel?
Et Suite Aconchegante Com Garagem hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Suite Aconchegante Com Garagem hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Suite Aconchegante Com Garagem hotel ved 11:00. - ❓
Hvad er afbestillingspolitikken, der tilbydes i Suite Aconchegante Com Garagem hotel?
Suite Aconchegante Com Garagem hotel giver gratis afbestilling. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen.